alexa
H1Z1
H1Z1 satın alarak steam üzerinden oynanan bu eşsiz zombi oyununun keyfini hemen çıkarabilirsiniz. H1Z1 satin alma isleminizden sonra Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
459
OYUN HAKKINDA
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 15:16

H1Z1'in alfa testinden ilk detaylar karşınızda!

Test esnasında gözümüze çarpanlar...


15 Ocak’ta Steam üzerinden oyunculara sunulan H1Z1’de, birçok bug ve özellikle kullanıcı giriş hataları ortaya çıktı. Bu aslında bir alfa test için normaldi ama gereğinden fazla sunucu problemleri oyunculara kötü bir izlenim vermiş görünüyor. Ancak yine de bize görünen kadar oyunun detaylarını verelim.

Zombilerle mücadele etmek zorunda olduğunuzda yanınıza ne almanız gerekiyorsa, aşağı yukarı hepsi mevcut. Sırt çantası, el feneri, bir adet silah (tabii ki tercihen pompalı)... He bir de sadece silah taşımak zorunda da değilsiniz, yakın temasta da kendinizi savunabilmeniz mümkün.


DayZ’ye alternatif olarak gösterilen H1Z1’in oyuncu etkilemişleri daha etkin olduğunu söyleyebiliriz. DayZ’de nadir bir araya gelebilirken, H1Z1’de diğer oyuncuların sık sık varlığını hissedeceksiniz. Yiyecek ve içecek tedarik etmek için etrafınızı sık sık kollamanız gerekecek. Öyle her gördüğünüz arabayla da kaçabileceğinizi sanmayın. Daha önce kullanışmış bir arabayı tamir etmediğiniz sürece, tekrar tabana kuvvet yapacaksınız. Ancak envanterde tamir araç gereçleriniz varsa ne ala.

Birçok online oyunda olduğu gibi H1Z1’in de oyun girişinde sunucu seçme bölümü var. En düşük ping ile rahat oynayabilmek için popülerliği yüksek olan sunuculardan biraz kaçınmak gerekiyor. Zira böylesi açık dünya oyununda, küçük bir ping bizi zombilere yem edebilir.Son olarak da güzel bir düşünce olan, havadan gelen erzak ve malzemelerden bahsetmek istiyorum. Evet, yanlış duymadınız, havadan gelen! Oyuncular belli aralıklarla, ihtiyacı oldukları silah ve yiyecekleri uçak aracılığıyla isteyebiliyor. Bir süre sonra ise paraşütle kocaman bir konteyner bize doğru iniyor. Her şey güzel ama uçak oldukça fazla ses çıkarıyor. Konteyner size inene kadar zombilerin bulunduğunuz alanı basması an meselesi. Peki ya diğer oyuncular? Tabii ki onlar da sofranıza dahil olmak isteyecekler. Hem yararlı hem de kışkırtıcı bu özellik, oyuna oldukça güzel bir hava katacak gibi duruyor.

OYUNU DURMAPLAY ÜZERİNDEN İNDİRİMLİ FİYATLARLA EDİNEBİLİRSİNİZ.İYİ OYUNLAR...


Cevap bulunamadı.