alexa
HearthStone
Hearthstone Heroes Of Warcraft oyunu sıra tabanlı bir oyundur. Her bir kartın hemen sol üst köşesinde mavi rakamla ne kadar mana ya ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Her el sonunda artı bir mana otomatik olarak hesabımıza yükleniyor. Oyunda şans ve strateji büyük bir önem taşıyor diyebiliriz. Hearthstone Expert Pack satin aldiktan sonra hemen battle.net hesabinizdan ADD GAME butonu kullanarak yüklemenizi yapabilirsiniz.
276
Arena önerisi
efe yağız b.
21 Aralık 2014 13:56
Arenaya daha oyuna yeni başladıysanız girmenizi tavsiye etmem. Tüm kartlar tüm class'lar ile oynayın hepsinin kartlarına vs her şeyine alışın sonra arenaya girin yoksa 150 gold verirsiniz en fazla 3 maç kazanırsınız arenada size expert pack + 25 gold atar biraz gold zararda olursunuz
fikri ertuğrul y.
4 Ocak 2015 13:25
efe yağız b.
Arenaya daha oyuna yeni başladıysanız girmenizi tavsiye etmem. Tüm kartlar tüm class'lar ile oynayın hepsinin kartlarına vs her şeyine alışın sonra arenaya girin yoksa 150 gold verirsiniz en fazla 3 maç kazanırsınız arenada size expert pack + 25 gold atar biraz gold zararda olursunuz
arena için tavsiyelerin neler ben genelde temizleme kartları alıyorum fazladan
Sergen B.
23 Şubat 2015 10:49
Yeni Başlayanlar İçin  O Kadar'da Zor Değil Arena Bence
Sergen B.
3 Mart 2015 15:26
Arenanın Tek Özelliği Fazla Para Vermesi Bence
arda d.
24 Mart 2015 20:10
haklısın yeni başlayanlar girmesin
Emir K.
30 Nisan 2015 18:00

Arkadaşlar çoğunuz biliyordur ama ben yinede söyleyeyim dedim metada şuan mage ve paladin var genellikle mage ve paladin seçmeye çalışın kazanma oranınız artacaktır eminim

Hasan Can K.
10 Şubat 2016 03:53

Yeni başlayan oyuncular destelere özelliklere iyice alışmaıl bence. Ondan sonra arena girmek için bol bol vakit var :)