alexa
HearthStone
Hearthstone Heroes Of Warcraft oyunu sıra tabanlı bir oyundur. Her bir kartın hemen sol üst köşesinde mavi rakamla ne kadar mana ya ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Her el sonunda artı bir mana otomatik olarak hesabımıza yükleniyor. Oyunda şans ve strateji büyük bir önem taşıyor diyebiliriz. Hearthstone Expert Pack satin aldiktan sonra hemen battle.net hesabinizdan ADD GAME butonu kullanarak yüklemenizi yapabilirsiniz.
672
warlock için nasıl bir taktik ve deck önerirsiniz
Berke E.
17 Aralık 2014 19:12
warlock oynamak istiyorum ama beceremiyorum biraz deck te yardımcı olun lütfen :/
Mehmet Batuhan Ö.
17 Aralık 2014 19:58
hand lock warlock deck çok iyi gidiyor googleye icy veins handlock warlock deck yazarsan güzel deckler çıkıyor ama dustları pahalı biraz.naxxraması tamamladıysan zoo warlockada bakabilirsin.
Yağız S.
19 Aralık 2014 03:42
güzel denk getirdiği zaman her tür desteyi yenebilen zoo , oyuna büyük minyonlar düşürerek yavaş oyunu benimseyen handlock un yanı sıra malganis ve floating watcher gibi minyonlar ile yeniden doğan DEMON destesi var. Warlock benim en sevdiğim karakter bütün kartlarına sahibim. Zoo hızlı oyun sezon başlangıcı hızlı rank demek. Handlock yüksek ranklarda agrolar azalnca çok etkili ama demon kesinlikle en zevklisi. 
ilter t.
25 Aralık 2014 14:48
Midrange demonlock baya sarıyo mal ganis falan yapmasan bile düşük bütçeli kartlarlan bile güzel oluyo.eğer baya dustın varsa handlock yap zoo çok sıkıcı bence o yüzden çare midrange
Ahmet Sacid B.
6 Ocak 2015 19:22
Warlocka biraz gelişince bulaş ben ilk denemelerimde başaramadım daha sonra anlıyor insan.
GÜLSÜM D.
18 Ocak 2015 02:29
Bencede gelisince saldir
Sergen B.
23 Şubat 2015 10:53
Biraz Gelişince Saldırman Daha Güzel Olucaktır
Sergen B.
3 Mart 2015 15:16
Gelişmek İçin Bol Bol Maç Videolarını İzle Çok Faydası Olucaktır :)