alexa
HearthStone
Hearthstone Heroes Of Warcraft oyunu sıra tabanlı bir oyundur. Her bir kartın hemen sol üst köşesinde mavi rakamla ne kadar mana ya ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Her el sonunda artı bir mana otomatik olarak hesabımıza yükleniyor. Oyunda şans ve strateji büyük bir önem taşıyor diyebiliriz. Hearthstone Expert Pack satin aldiktan sonra hemen battle.net hesabinizdan ADD GAME butonu kullanarak yüklemenizi yapabilirsiniz.
982
HearthStone Rehber - Arena ödüller hakkında bilgilendirmeler
ZEYNEL K.
10 Mayıs 2015 20:44

3 kere yenilirsek girmiş olduğumuz arena da sonlanıyor ve kazanma sayımıza göre ödül alıyoruz. 

en fazla 12 oyun kazanabiliyoruz. 

Ayrıca her oyun kazanmamızda quest bölümünden görebileceğimiz aşağıdaki anahtarları kazanıyoruz. 

    Novice Key - 0 kazanma
    Apprentice Key - 1 kazanma
    Journeyman Key - 2 kazanma
    Copper Key - 3 kazanma
    Silver Key - 4 kazanma
    Gold Key - 5 kazanma
    Platinum Key - 6 kazanma
    Diamond Key - 7 wins - kazanma
    Champion Key - 8 kazanma
    Ruby Key - 9 kazanma
    Frostborn Key - 10 kazanma
    Molten Key - 11 kazanma
    Lightforge Key - 12 kazanma
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 950x790.0 ila 5 arası kazanma: 

Bu kazanma aralığında bilmeniz gereken, 3 kazanma ve üstünde 3 ödül altında sadece 2 ödül gelecektir. 
Bu kazanma aralığında 2 kazanma ve üstünde Rare (mavi) kart elde edilebilir ama Golden kart elde edilemez. 
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 846x483.6 ila 7 arası kazanma: 

6 adet kazanma sonrası genelde 3 ödül gelir ama 4. ödülü kazanma şansımız da aktif hale gelir. Yani 11 kazanma alan biri de 4 alırken bunu eğer şanslı isek 6 kazanma ile de gerçekleştirebiliriz. Bunun şans yüzdesi de her kazanma sonrasında artmaktadır. yani 11 de iken nerdeyse % 100'lere yakınken 6 kazanma da daha düşüktür. 

Ayrıca 6 kazanma ve üstünde artık Golden kart da elde elde edebiliriz. 
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 850x161.8 ila 11 arası kazanma: 

Eğer 8 ve üstünde bir kazanma durumuna geldiysek Common ve Rare kartların yanında artık Epic ve Legendary kart da kazanabilecek şansı elde ediyoruz demektir. Ayrıca tüm kartlar golden çıkabilir aynı 6 ve üstünde olduğu gibi. 
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 847x479.12 kazanma 'The Dream!' 

Eğer 12 kazanma alabilmişsek zaten en üst seviyeye gelmişiz demektir. 5 ayrı ödül ile ödüllendiriliriz. 
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 850x140.Aşağıda 12 kazanma ödüllerine örnekler vardır... 
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1360x768.


 

Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1024x768.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1089x615.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1920x1080.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 959x608.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1158x768.


 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1366x752.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.