alexa
HearthStone
Hearthstone Heroes Of Warcraft oyunu sıra tabanlı bir oyundur. Her bir kartın hemen sol üst köşesinde mavi rakamla ne kadar mana ya ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Her el sonunda artı bir mana otomatik olarak hesabımıza yükleniyor. Oyunda şans ve strateji büyük bir önem taşıyor diyebiliriz. Hearthstone Expert Pack satin aldiktan sonra hemen battle.net hesabinizdan ADD GAME butonu kullanarak yüklemenizi yapabilirsiniz.
485
Hearthstone Rehber - Sıkça Sorulan Sorular
ZEYNEL K.
10 Mayıs 2015 20:40

Hearthstone nedir?
Hearthstone, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmekte olan ve şuan kapalı beta aşaması devam eden bir dijital strateji kart oyunudur.

Hearthstone, hangi platformlarda oynanabilecek?
Oyun yayınlandığında Windows ve Macintosh'ta oynanabilecek. İlerleyen dönemlerde iPad için de bir versiyon yayınlanacak.


Hearthstone'un sistem gereksinimleri nedir?
Gereksinimler oyun yayınlandığında duyurulacaktır.

Oyunu oynamak için strateji kart oyunları yada Warcraft hakkında bilgim olması gerekir mi?
Hayır, gerekmez. Geliştirici firma oyunu "herkes" için yapıyor.

Beta testlerine nasıl başvurabilirim?
Buraya tıklayarak Hearthstone betasına başvurabilirsiniz.

Beta testi esnasında kart nasıl elde edebilirim? Onları gerçek parayla satın almalı mıyım?

Beta testi aşamasında oyun-içi mağazayı test etmek planlanıyor. Ve oyuncular, Battle.net Balance'ları ve diğer Battle.net tarafından desteklenen ödeme metodlarıyla kart paketleri satın alabilirler. Ayrıca, oyuncular Practice mode, Play mode ve Arena ile ücretsiz olarak kartlar elde edebilirler.

Beta testi devam etmekteyken aldığım kartlar, oyun yayınlandığında da bizde kalacak mı? Kartları gerçek parayla aldıysam ne olacak?
Hearthstone kapalı beta aşaması esnasında, kart koleksiyonları ve oyun ilerlemesi sıfırlanacak. Sıfırlamadan sonra, oyun-içi mağazadan alışveriş yapan oyunculara, yaptıkları alışverişe eş değer miktarda "gold credit" verilecek. Ayrıca, Hearthstone'un kapalı beta aşamasında oyun-içi mağazayı kullanarak kart paketi satın alan oyuncular, bir teşekkür hediyesi olarak, oyun yayınlandığında "legendary" kalitede bir kart kazanacaklar.

Hearthstone'da arkadaşlarımı ekleyip, onlarla muhabbet edebilir miyim?
Evet. Battle.net arkadaş listenizdeki arkadaşlarınızla metin bazlı muhabbet edebilirsiniz. Oyuncular, arkadaş listesinde olmayan oyuncularla sohbet edemezler.

ALINTIDIR

Hasan Can K.
10 Şubat 2016 03:35

Sanırım artık beta sürümünde değil dostum :)