alexa
Hero Zero
Hero Zero, benzerlerinden farklı orijinal ve keyifli yapısı sebebi ile bu türü tercih etmeyen kişileri bile kendisine bağlayabilmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü, içerik çeşitliliği ve on milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Hero Zero, günümüzün en başarılı tarayıcı oyunları arasında gösterilmektedir. Hero Zero oyununda kullanabileceginiz Hero Zero Donuts 'lari Hero Zero Epin olarak satin alabilirsiniz.
247
Bu Bir Süperkahraman olma oyunu. Detaylı Bilgi İçeride
Ekin G.
5 Mart 2015 15:25

Süper kahraman olmak çocukluğumuzdan bu yana hepimizin aklında bir yer edinmiştir, herkesin böylesine çılgın bir hayali elbet olmuştur. Size hayalden fazlasını vaat eden Hero Zero ile bir süper kahraman olmaya hazır mısınız? Hemen oyuna kayıt olabilir, kendi karakterinizi kolayca yaratabilir ve süper kahramanınızı oluşturabilirsiniz.

Tamamen baştan başlayarak bir kahraman olmak ve dünyayı kurtarmak ister misin? Dünya’yı kurtarmaya hazırsam o zaman bu oyuna mutlaka başlamalısın. Hero Zero oyununda sıfırdan bir oyun kahramanı seçip, Dünya’yı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı oynayabildiğiniz oyun oldukça eğlenceli ve davetkar. Gelin Hero Zero oyununa yakından bakalım ve size tanıtalım. Online oynayabildiğiniz bu oyunu hem ücretsiz hem de bilgisayarınıza bir şey indirmeden tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz.

Hero Zero’da bir MMO oyununda aradığınız her şey ve daha fazlası bulunuyor. Sizleri geniş ve muhteşem içeriği ile kendine hayran bırakacak olan Hero Zero’da aletler, elbiseler, süper güçler ve benzeri süper kahraman malzemeleri bekliyor. Ancak bununla da sınırlı kalmayan oyunda birbirinden zorlu görevler, bunların karşılığında kazanacağız ödüller ve rakiplerinize karşı meydan okumalar. Hepsi ve daha fazlası Hero Zero’da sizleri bekliyor.


Cevap bulunamadı.