alexa
Hero Zero
Hero Zero, benzerlerinden farklı orijinal ve keyifli yapısı sebebi ile bu türü tercih etmeyen kişileri bile kendisine bağlayabilmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü, içerik çeşitliliği ve on milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Hero Zero, günümüzün en başarılı tarayıcı oyunları arasında gösterilmektedir. Hero Zero oyununda kullanabileceginiz Hero Zero Donuts 'lari Hero Zero Epin olarak satin alabilirsiniz.
302
Detaylı Bakış !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:30

Flash tabanlı bir browser oyunu olan Hero Zero, daha önce Shakes & Fidget ve benzeri oyunları oynamış olanlara tanıdık gelecektir. Karikatüristik bir süper kahraman teması işlenen Hero Zero‘da varoşlardaki maceraperest bir avareyi alıp, yerel bir yıldız olmak için mahalleyi kötülerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda oyunda ilerleyip güçlendikçe yeni silahlar, kıyafetler ve daha pek çok eşya ile karakterinizi donatabilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Hero Zero Browser Oyunu

Hero Zero‘da görev çeşitliliği dikkat çekiyor. Yeşilvadi adlı bölgede başlayan macerada seviye atladıkça yeni görev bölgeleri açılıyor. Temel olarak iki görev türünden birini seçebiliyorsunuz: süreli görevler ve dövüş görevleri. Başlangıçta mahallelilerin zillerine basıp kaçan ergenleri pataklamak gibi basit dövüş görevleri alırken, ilerleyen seviyelerde daha zorlu düşmanlarla yüzleşiyorsunuz. Süreli görevlerde ise adından da anlaşılacağı gibi beklemeniz gerekiyor ve yaptığınız her görev enerjinizi tüketiyor. Tabii,donut (çörek) kullanırsanız beklemenize gerek kalmıyor.

Hero Zero Tarayc Oyunu

Savaşlar benzer oyunlarda olduğu gibi sıralı olarak gerçekleşiyor. İki taraf sırasıyla karşılıklı hamlelerini yapıyorlar ve kazananı üzerindeki donanım ve biraz da şans belirliyor. Aynı zamanda düellolara katılarak gerçek oyunculara karşı karakterinizi deneyebiliyorsunuz, ki oyunun en ilgi çekici yerlerinden birisi düello kısmı. Kazandığınız düellolar karakterinize şöhret, para ve çeşitli hediyeler olarak geri dönüyor.

HeroZero

Hero Zero ilginç karakterleri ve eğlenceli dünyası ile de ilgiyi hak ediyor. İç çamaşırları ile başladığı oyunda karakteriniz güçlendikçe Elvis ile Superman arası bir şeye dönüşebiliyor. Satın alabileceğiniz eşya çeşitliliği gerçekten tatmin edici ve tasarımları da ilginç (saç kurutma makinesinden bozma tabanca gibi).

Ciddi oyuncular için dikkate alınır bir seçenek gibi görünmeyebilir Hero Zero. Daha çok casual oyunculara hitap eden yapısıyla, indirme derdi olmadan boş vakitlerini değerlendirmek ve biraz eğlenmek isteyenler için ise deneme

Cevap bulunamadı.