alexa
Hero Zero
Hero Zero, benzerlerinden farklı orijinal ve keyifli yapısı sebebi ile bu türü tercih etmeyen kişileri bile kendisine bağlayabilmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü, içerik çeşitliliği ve on milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Hero Zero, günümüzün en başarılı tarayıcı oyunları arasında gösterilmektedir. Hero Zero oyununda kullanabileceginiz Hero Zero Donuts 'lari Hero Zero Epin olarak satin alabilirsiniz.
367
Oyun Nasıl Oynanır ? Rehber !
Ekin G.
5 Mart 2015 15:27

Oyunda ilk olarak kahramanınızı seçiyorsunuz. Kahramanı seçtikten sonra, bu kahramana uygun veya sizin hoşunuza giden çeşitli kostümleri, silahları ve bazı aksesuarları seçmektesiniz. Size verilen görevleri yaparak hem puan hem de para kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz bu paralar ve puanlarla birlikte, kahramanınızı daha üst seviyeye çıkararak rakiplerinize üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz. Türkçe dil seçeneği ile oynayabileceğiniz Hero Zero oyunu, ilk başta belirttiğimiz gibi herhangi bir indirme işlemine tabi olan bir oyun değil. Web tarayıcınız üzerinden kayıt olarak bu oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan Hero Zero’yu hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeksizin kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden ücretiz bir şekilde, sadece üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Hero Zero’da amaç çevrenizi ve sevdiklerinizi serserilerden, çetelerden ve diğer kötü kişilerden korumak olacak.

Oyundaki amacınız mahallenizdeki serserileri ve mafyayı temizlemek.  Kendinize ait bir garajda süper kahramanınızın yeteneklerini eğiterek geliştirebiliyor ve mahallenizdeki kötü adamlara karşı daha iyi savaşabiliyorsunuz. Ayrıca, yeteneklerinizin yanında özel süper güçleriniz de bu kötü adamları yenmek için kullanacağınız ayrı bir özellik. Garajda hem kahramanınızın özel yeteneklerini ve kendisini geliştirmesini sağlarken hem de size bağlı olacak grubunuzun eğitimlerini tamamlıyorsunuz. Eğer süper kahramanlıktan sıkıldıysan, gazetede bulunan bazı işleri de yapabilir ve normal birisi gibi yaşabilirsin. Günlük hayattaki normal düzenine mi devam edeceksiniz yoksa mahallenizi serserilerden ve mafyadan temizleyip bir süper kahraman mı olacaksınız? Karar sizin.

Hero Zero’nun en keyifli yerleri ise hiç şüphesiz rakiplerinize meydan okumak olacaktır. Bu sayede hem gücünüzü icra edecek hem de yeteneklerinizi arttırabileceksiniz. Görevler ise kolaylık seviyesi git gide artan görevler olarak özel seçilmiştir. Oldukça keyifli ve sıkmayan yapıları ile Hero Zero’nun görevlerini seveceksiniz. Oyunun daha birçok özelliğine göz atmak ve faydalanmak için hemen kayıt olabilirsiniz Türkçe olarak, internet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.