alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
128
HERO: SALOMON
Sergen B.
3 Nisan 2015 13:32

KAHRAMAN: SALOMON

ADI: LANDFISH EN INSTAKILL / ÖLÜMSÜZ REHBERİ

LandFish: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 03/01/13

GİRİŞ

LandFish en INSTANTKILL / ÖLÜMSÜZ kılavuzuna hoş geldiniz! Bu kılavuz Ben Salomon oynarken zevk inşa ÜÇ varyasyonları içerir, ve ben çok umuyoruz! <br /> Büyük ipucu: seviye 1 3'üncü beceri alın <br /> ve sürünür spawn önce maksimum kalkan almak için dolaşmak! Bu taciz durur ve size son hit olur! <br /> Birçok diğer kılavuzları kutsal toprak ama kutsal zemin önce koruyucu ruhu maksimum kaçmak için AMAZING!

NASIL OYNANIR

# 1 YAP: TANK / başlatıcı <br /> Önce ardından mistik vestments ve HOTBL olsun. Senin şamanlar headress bitirin ve daha sonra bir PK almak için tercih edebilirsiniz. Almak için değil seçerseniz PK sonra daemonic breastplate bir dev kalbini almak. Eğer alırsanız bir PK frostfield tabak olsun. Bu yapı nispeten basit oynanır. Eğer PK yoksa, sadece bir tank olarak oynayabilirsiniz. Eğer PK varsa, düşman takım pk için kullanın, sonra da arızanın ve gevşeyebilir kargaşa frostfield plaka aktive! <br /> <br /> YAPI # 2: GANKER / YARI-TAŞIMA <br />: iyi çiftlik varsa <br /> Bu yapı daha iyi çalışır (UYARI BU YAPI TAMAMEN DENEYSEL IS). Önce sonra seviye üç spellshards olsun, bir Kuldra en sheepstick acele. combo sadece yalnız noobs, onları sheepstick bunların üstüne sağ durmak ve tüm kez vurmak için Ult olsun bulmak, burada gelen oldukça kolay! Bu genellikle instantkill olacak. Burada size daha fazla öldürür için kodeksi olsun veya çekin eğer öldürür yoluyla çiftlik erken oyun olsun yardımcı olacak bu yapı olarak 3. oluşturmak için hareket edebilir. <br /> <br /> YAPI # 3: /> alın HOTBL, dawnbringer abysall sonra daemonic <br CARRY. OP.

BAŞLANGIÇ

Başlangıç ​​aşaması erken oyun çiftlik gerektiren diğer birçok arbede kahramanlar buna benzer. Son vurma ve Buckler için rejenerasyon için yanıklığı, balta Runes of your bir arbede kahraman olarak taciz düşürmek için. Başlangıç ​​aşamasında ya MID olmak istiyorum

LANING
CORE

Laning aşamasında hayalet yürüyüşçülerin veya buhar bot ya gitmek için seçebilirsiniz. Eğer ganker gidiyorsun tankı inşa kesinlikle buhar bot almak gidiyoruz / onun gerçekten tercihinize kadar, taşımak. Ben şahsen geçiş stat steamboots tercih

LÜKS

lüks ürün aşaması bu kahraman olarak oldukça eğlenceli. Sen oldukça çok şey inşa edebilirsiniz ve o inşaat. Bunu veya aynı nedenle LÜKS EŞYALAR için nullstone gerekirse ben gidiyorsun inşa olursa olsun tercih Bazı şeyler kafa çekmiş olduğu: YAPI

Sergen B.
3 Nisan 2015 15:27
Salomon Oyunun En Güçlü Karakteri Durdurulması Çok Zordur :)