alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
121
Hon Mid Wars
Barış S.
12 Mart 2015 14:40

Meydan Savaşı (Mid Wars)

Bu harita oyundaki en küçük haritadır. Oyunda tek bir hat vardır. Her iki takımın oyuncuları ortada buluşur ve savaşırlar. Bu haritada oyunun kazanmanın yolları Caldavar Ormanı'yla aynıdır. Ya en içteki yapı yıkılmalı ya da rakip pes ettirilmelidir.

Her iki takımda ortada toplanır ve 5'e 5, büyük bir savaş başlar. Bu haritada diğerinden farklı olarak, her dakika bir rün çıkar ve kule sayısı dışarıda ve içeride 2 tanedir ve 3 tane baraka bulunur. Haritada sadece 1 tane kamp bulunur. En güçlü yaratıklar Transmutanstein ve onun yavrusu Zorgath'tır. Her iki takımında baz istasyonunda 1 tane ışınlanma noktası vardır. Zevk için oynanan bir haritadır.


Cevap bulunamadı.