alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
126
Hon Rift Wars
Barış S.
12 Mart 2015 14:42

Çatlak Savaş (Rift Wars)

Bu harita orta büyüklükte bir haritadır. Aslında 3'e 3 oynanan bir harita olmasına karşın, 5'e 5 oynanıyor. Bu haritanın konsepti biraz daha farklıdır. Oyuna başlarken her iki takıma da 5.000 puan verilir. Eğer bir kahraman ölürse 100 puan, eğer bir kule yıkılırsa 200 puan kaybedilir. Puan 0'a düştüğü anda ölen oyuncular yeniden doğmazlar ve canlı kalan oyuncular son kez savaşırlar. Eğer 0 puan var iken bütün takım oyuncuları ölürse oyun biter ve diğer takım kazanmış sayılır. Oyun eskiden "Grimm's Crossing (Grim Kavşağı)" adındaki harita üzerine kurulmuştur. Normalde 3'e 3 haritası olmasına rağmen 5'e 5 oynanıyor.

Oyunda üst ve alt olmak üzere 2 hat bulunuyor. Haritanın tam ortasında bir tane rün çıkma noktası bulunuyor. Diğer haritalarda "Boss" denilen yaratık var iken bu haritada böyle bir yaratık bulunmuyor. Haritada 3 yukarıda 3 aşağıda olmak üzere 6 tane yaratık kampı bulunuyor. Aynı zamanda haritada 2 tane ışınlayıcı bulunuyor. Her iki takımında 2 dışarıda, 3 içeride olmak üzere 5 tane savunma kulesi bulunuyor. Haritada 1 gözlemevi ve 1 dış karakol bulunuyor. Her iki takımında 5'er tane barakaları bulunuyor.


Cevap bulunamadı.