alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
135
KAHRAMAN: CALAMITY
Sergen B.
3 Nisan 2015 09:13

KAHRAMAN: CALAMITY

ADI: _ALECTRADO_ EN CALAMITY

_Alectrado_: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 12/24/14

GİRİŞ

Peki, Calamity büyük bir kahramandır. Şekillerde bir çok oynayabilirsiniz. <br /> w çok güçlüdür. Sizin e kullanın. <br /> Tempest ve Flux ile oynamak için deneyin. Onlar senin Ultimate ile parlak bir combo yapmak.

NASIL OYNANIR

1) onun orta gitmek için tavsiye ve 6. seviyede takımınızı Gank veya 7 sonra taşıma başlayacak. <br /> ps: Eğer orta giderseniz, size thunderclaw ve don öğeye gitmek gerekir. üst veya bot ve iyi de gidebilirsin) /> <br 2, ama en sonunda orta gibi yemeye devam başlayacaktır. <br /> ps: Eğer lejyon ise, kendi top gitmek için tavsiye, ve eğer helbourne bot gitmek - Calamity alana ihtiyacı. <br /> <br /> başparmak yukarı (y) herkes /> <br /> <br Enjoy :) yarar! <br />

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS
Cevap bulunamadı.