alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
97
KAHRAMAN: DEADLIFT
Sergen B.
3 Nisan 2015 09:34

KAHRAMAN: DEADLIFT

ADI: PARIZER DEADLIFT REHBERI

WhamPow: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 02/27/15

GİRİŞ

Deadlift gerçekten sizin playstyle bağlıdır, melee tankı / başlatıcı / yarı-destek kahramanı. Ne gerçekten önemlidir bu yüzden tercihen o orta iyi olduğunu, bir onu elde düzeyleri. Onu sevmek için gidiyoruz, oldukça uzun bir süre için onu test ve bana güven oldum! <br /> O bütün oyun boyunca iyi ölçekler. Potansiyel ve takım arkadaşları canlandırmak için yeteneği iterek bu çok ilginç bir kahraman açıklar şeydir, hareketsiz.

NASIL OYNANIR

Daha önce de söylediğim gibi, orada bu kahraman ile playstyles çift, ama en yalnız orta odaklanalım. <br /> bir balta al ve orta üzerinde tarım başlar. Bu erken oyunda kartopu yardımcı olabilir çünkü, onun Death Grip ve Onslaught kadar tesviye odaklanın. Ben mümkün olduğunca hareketsiz düşman kahraman tutmak için, ilk olarak maksimum Death Grip söylemek istiyorum. <br /> <br /> En kısa sürede seviye 6 olsun, eğlenceli başlayabilirsiniz. Onun nihai onlar harita (küresel etki) üzerinde nerede olursanız olun takım arkadaşları canlandırmak için izin verir, böylece taşıma tarım yaparken ölürse bile, o TP atık para respawns ve beklemek zorunda değildir. Ama dikkatli olun, onun mezar kolaylıkla yok edilebilir. <br /> Çevresi orta oyunu, ya da en kısa sürede Ölü Rise Shall olsun, onun gerçek gücünü hissedeceksiniz! Takım arkadaşları toplamak ve düşman kuleleri iterek başlayın. Bazı zırh olması ve sizin daha kolay itme yapabilirsiniz öğeleri şifa, akılda tutmak. Bu beceri hakkında bir şey daha, onun pasif etkisi bu yeteneği (küçük AoE) aktive sen sürünür canlandırmak için izin verirken düşman kahramanlar hasar bir miktar fırsatlar, ve sizin için mücadele 2 ölümsüz birimleri çoğaltılır. Ayrıca, bu sürünür kontrol olmadığını unutmayın!

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8