alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
123
KAHRAMAN: FORSAKEN ARCHER
Sergen B.
3 Nisan 2015 10:46

KAHRAMAN: FORSAKEN ARCHER

ADI: CHAMPEN2TM EN FORSAKEN ARCHER REHBERI

Champen2tm: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 10/05/11

GİRİŞ

Champens her zaman çalışır okçu rehber Forsaken pro. <br /> <br /> terkedilmiş okçu Bir taşıma öylesine kadar çiftlik olabildiğince almak ve sakatlayıcı voleybolu ve tarım aracı olarak ur iskeletler kullanmak korkuyor Yüklü olduğunu unutmayın.

NASIL OYNANIR

Terkedilmiş okçu, sidelanes ve orta şeritte hem çalışır ile pwning için rehber Champens. <br /> <br /> Bu nihai atlamak ve ekibi şok etti veya cc bir sürü yoksa sakat vole ve lanetlenmiş bir aramadan sonra onu alabilir. <br /> 6 dmg, mana regen ve erken zırh almak için erken öğretmen /> <br Satın halka. Geç oyuna almak ve ur envanter dolu aldığında bu madde satmak.<br /> <br /> Büzüşük baş ağır cc ve büyü hasarı ile ekipleri vs düşünülmelidir. <br /> <br /> frostwolf kafatası + Geometer en bane için Frostburn bölmek unutmayın.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Cevap bulunamadı.