alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
122
KAHRAMAN: GRAVEKEEPER
Sergen B.
3 Nisan 2015 11:01

KAHRAMAN: GRAVEKEEPER

ADI: SNAKEZOOR ALL KAHRAMANLARI REHBERLERI

N / A: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 09/30/12

GİRİŞ

<Span style = "color: rgb (255,114,57);"> Gravekeeper, o en iyi orta oynanır sürekli disable ve hasar dayalı bir değişiyordu istihbarat kahraman değil, aynı zamanda yavaş bir sersemletici / yan şeritte devam edebilirsiniz. <br /> <br /> </ span> <span style = "color: rgb (255.255.255);"> Hünerlerini kısa bekleme süresi becerileri ile, düşman hedeflerine sürekli zarar başa onu mümkün hale ve bir çok ihtiyacı mana. </ span>

NASIL OYNANIR

<Span style = "color: rgb (255,0,0);"> Önemli: </ span> <span style = "color: rgb (255.255.255);"> Ben gerçekten u yok eğer Corpse Patlama oldukça yararsız olduğu düşünüyorum 't bu yeni inşa çalıştı senin Ult vb fırtına, glacius, Kraken gibi AoE kahramanlar var, mükemmel çalışıyor. <br /> <br /> </ span> <span style = "color: rgb (0,255,0);"> Tablet gerçekten iyi böylece insanlar eğer yolları engellemek için Ult kullanabilirsiniz hatırlıyorum, hiçbir kaçış yeteneği var kaçan ve aynı zamanda daha kolay düşman üzerinde becerilerini kullanmak için yapıyoruz. <br /> <br /> </ span> <span style = "color: rgb (255.255.255);"> ilk, taciz damage ve kısa bir soğutma ve mana maliyeti için düşmanları stun böylece ilk beceri foccus. <br /> </ span>

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8