alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
107
KAHRAMAN: KANE
Sergen B.
3 Nisan 2015 11:19

KAHRAMAN: KANE

ADI: WZA EN KANE REHBERI

Yazan: Madfred

Tarih Son Güncelleme: 10/23/14

GİRİŞ

Kane bir karşı-taşıma ve tank olmayı öne çıkmaktadır gücü arbede kahraman. Nihai esansiyel hedeflerini çağrılması Kane ile kazanan anahtarıdır.

NASIL OYNANIR

Her zaman sürünür yeteneklerin herhangi bir noktaya koyarak önce kurulacak şerit şeritte veya karşılamak için beklemek istiyorum. Şerit kurulumu agresif Eğer waylay ilk nokta, savunma aura şeritte kendinizi sürdürebilmek için oyunun başında inanılmaz durumda değil, ancak eğer iyi bir fikirdir. <br /> orta oyunda gerçekten şeritli kule basarak başlamak istiyorum. Bazı özveri ve uygun zamanlama ile Kane hiçbir zaman bir kademe bir kuleden aşağı koyabilirsiniz. Eğer çekirdek sen, itme sürdürülmesi ve düşmanları seslenerek geç oyunda gerekli olacak aldıktan sonra <br /> bir takım mücadele sırasında çok az kullanım böylece taşırlar.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Cevap bulunamadı.