alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
107
KAHRAMAN: MIDAS
Sergen B.
3 Nisan 2015 12:01

KAHRAMAN: MIDAS

ADI: SERIES CARRY: MIDAS

MizzakMajik: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 01/29/12

GİRİŞ

Midas bir destek tekeri ... ne beklemek? Evet doğru! Midas ana adam! Bu kılavuz Midas gerçekten oynanması gerektiğini nasıl odaklanır. Carry. /> <br /> Normalde Orta Laning için ilk tercihi olabilir ama böyle, bir yan şeritte gibi iyi çalışır Blood Hunter gibi daha uygun bir kahraman o kadar vermek korkuyor Yüklü olacak <br

NASIL OYNANIR

Öncelikle mana sorunları çözmek için Yüzüğü almak istiyorum kapalı, sen alışkanlık hemen bu böylece Mana iksirleri biriktirecek ve ne zaman olabilir onları kurye. <br /> <br /> istiyorsun doğru atmak eğer bu büyü potansiyel yüksek hasar, ekmek ve tereyağı, ilk Aslan Pride kapmak olacak. Bunun dışında en çok zarar olsun, böylece bu kullanmadan önce u sürünür taze dalgası arkasında olduğunu Onun temel. Bu kadar sık ​​u olabildiğince büyü Spam. sizin inanılmaz patlama faktörü ekstra hasar, şimdi Frostburn doğru baş size verir gibi /> <br /> <br sonra Steamboots için Zil çalışmaları alıyorum ve sonra bu öğe Attack o yumru için gerekli olan bu fantastik olduğunuzu Spellshards yönelik çalışmalar Hasar ve Hız. U amaçlı alıyorum bulmak Sonra biraz daha yaşama için Savage Mace veya Behemoth ile ya hasar için muhalefet çalışmalarına bağlı.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8