alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
104
KAHRAMAN: MONARCH
Sergen B.
3 Nisan 2015 12:05

KAHRAMAN: MONARCH

ADI: KOLAY DESTEK!

H34rtbrok3n: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 11/29/11

GİRİŞ

Merhaba! <br /> <br /> benim kılavuzları çoğu kişisel kullanım için ama ben bir şey diğer Monarch kılavuzları eksik olduğunu düşündüm çünkü ben bu kamuoyuna. <br /> <br /> Monarch Destek char. Senin carry Yardım ve killshots için gitmeyin, düzgün yardımcı olmak için çalışın ve size kazanacak.

NASIL OYNANIR

- Satın Yürüyüşçüler ilk önce Büyücülük Ring gidin. Bu Laning bir çok yardımcı olur artı ekstra kullanışlı yüzden Monarch Mana bir sürü yiyor. /> <br /> <br - senin çizme bitirin. Benim seçim size kalmış, STR Buhar Boots ama Striders gibi bazı insanlar. <br /> <br /> - Astrolabe alın. Büyücülük Yüzük olarak, Astrolabe çok yararlı olduğunu. Senin Chrysalis ile iyi eşitler.<br /> <br /> - düşmanlarına bağlı bir Luxury gidin. Ben senin Polen o 8 saniye toplam bir kişiyi susturmak olabilir ile birlikte çok yararlı Hellflower bulmak. Nome en iyi yanı, bu yüzden Helm ve Bariyer Idol olduğunu. Bu son iki seni çok squishy olmayan size yardım için daha fazla direnç verir. <br /> /> herkes Nullstone olarak Sheepstick bilir. Spellshards cooldowns size yardımcı ve Frostfield güzel bir aura ve kullanımı vardır. <br /> <br /> tadını çıkarın! Bu sizin Monarch iyi olsun yardımcı olur umarım.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8