alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
165
KAHRAMAN: OPHELIA
Sergen B.
3 Nisan 2015 12:26

KAHRAMAN: OPHELIA

ADI: DIVA OPHELIA REHBERI

Diva: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 03/01/13

GİRİŞ

Ophelia zafer nötr sürünür ve mikro-yönetme, onları toplama off dayanır bu onun oyun oyunun en eşsiz kahramanlarından biridir. O oyunun en yıkıcı güçlerden biridir, oyunda her kahraman olduğunu, ancak bir kez hakim ne kadar farklı, çünkü oynamak için zor bir kahramandır.

NASIL OYNANIR

Ophelia bir orman kahramanı; o nötr sürünür onu altın ve deneyim alır. Bu öncelik bulabilirsiniz büyük, en kötü nötr bulun ve onları kendi yapmak: 1. Minotaur 2. İskelet Kral 3. Catman Lideri 4. Vagabond Lideri 5. Akbaba Efendisi. Kurt Komutanı, Vagabonds ve mavi Devler de büyük durumsal manyetikler vardır. Optimum kontrol için, HER birey kontrollü sürünme için bir kısayol tuşu atayın. Bir kısayol düzeni iyi bir örnek vardır: <br /> <br /> 1. Ophelia ve ürperti /> 2 <br. Sadece Ophelia /> <br 3. En iyi sürünme, /> <br 4 tercihen Minotaur. /> <br 5 2 iyi sürünme. Son sürünme <br /> 6. Sadece hepsini sizin sürünme arkadaşları güçlü göreceli olarak zaman ki olduğu gibi /> erken hakimiyetini assert <br /> <br, sürünüyor. Dümenci erken ve sık sık, Kaplama Greaves kullanarak sizin kölelerinin ile itmek yardımcı olur. Bir bot iyileşmek haline gelerek lategame ve Ophelia'nın Yargı sizin taşımak için bir acil çıkış olarak hizmet veren akılda tutmak için alaka taşıyın.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Cevap bulunamadı.