alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
136
KAHRAMAN: PARAZIT
Sergen B.
3 Nisan 2015 12:32

KAHRAMAN: PARAZIT

ADI: ORMAN VE DÜMENCI

N / A: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 06/22/11

GİRİŞ

Parazit iyi bir ganker, onun Sülük ve Facehug perfects büyü vardır. <br /> Onun boşaltılması Venom o sert düşman yapmak.

NASIL OYNANIR

Abisal Kafatası sürünür içine çalışır. <br /> Dümenci, Jungle, scape için /> <br kullanın istila veya iyileşir. Seviye 6 Gank olarak Minotaur (bayıltıcı), Vagabond Assasin (Assasin dokunmatik), Skeleton King (Stun) ve <br /> Catman Şampiyonu (Vahşi Strike) <br />: /> <br /> Bu Infeste Gank için sürünüyor <br Seninle Sülük ve Facehug mükemmel öldürmek olduğunu. Sizin Facehug Gank için mükemmel /> <br /> <br ve Yanıp ile Inte Heroes veya Heroes öldürmek, Valky, Magebane, Kraken, Bubbles veya Magmus gibi

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Cevap bulunamadı.