alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
118
KAHRAMAN: RALLI
Sergen B.
3 Nisan 2015 13:08

KAHRAMAN: RALLI

ADI: BURO EN RALLI REHBERI

Buro: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 12/11/12

GİRİŞ

Ralli Ralli o cep silah içine onun müttefiklerini döner. Içinde ne olursa olsun mücadele dinamiklerini değiştiren ve tutar ve grevler onun yıkıcı Sismik Slam ile düşmanlarını içine korku güçlü bir mukavemet kahraman!

NASIL OYNANIR

Ralli Destek Ganker kadar birçok rolleri çalınabilir. Bu kılavuz solo orta Ganker yapı üzerinde duruluyor. /> <br /> İlk Rallisi hemen hemen her zaman gereken maksimum onun ilk yeteneği, zorlamak, <br. Compel düşmanlarını Gank ve zor durumlardan kaçmak için ralli kendisine gerekli hareket sağlar. Bu Compel® kendisine kullanıldığı takdirde daha bazen daha fazla etkisi, hem de müttefiklerine kullanılabilir hatırlamak önemlidir. /> <br /> <br 2 puan erken seviyelerde mana kullanımını arttırmadan hasar artırmak için Savaş Deneyimi içine erken konur. Bundan sonra, Ralli maksimum onun Demoralizing Roar düşmanlarını hareketini kontrol etmek gerekir. Ralli Sismik Slam, onun nihai aldığında /> <br /> <br, Ralli dolaşım ve ganking başlatmak gerekiyor. Senin hedefe sonraki getiren bir Compel® stun iniş kolayca cevap verebilmek düşman olmadan Sismik Slam arazi sağlar. /> <br /> Ralli oyun boyunca dayanma gücü kazanmak için beka oluşturur <br.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Sergen B.
3 Nisan 2015 15:51
Çok Hızlı Bir Hero Rakipleri Çok Kolay Yakalıyabiliyor