alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
103
KAHRAMAN: RHAPSODY
Sergen B.
3 Nisan 2015 13:24

KAHRAMAN: RHAPSODY

ADI: RHAPSODY TAM DESTEK REHBERI

Yazan: Greedy4Souls

Tarih Son Güncelleme: 08/22/11

GİRİŞ

Onun büyü ile, Rhapsody destekçisi olarak doğar. Ekibinizin yardım kendinizi Odak! <br /> senin taşır gelen /> <br Dont öldürür almak ve mümkünse, onlar için ölmek!

NASIL OYNANIR

Erken Oyun <br /> takım için bir kurye / koğuşta satın alma ve taşıma biriyle sidelane gitmek. <br /> Harras düşmanları, mümkün olduğunca çok sürünür inkar ve taşımak için çiftliği terk çalışın. /> <br /> <br /> <br Laning <br kurye Yükseltme / daha koğuşta satın almak ve destek ürün almak için başlar. Eğer nihai aktive hemen sonra ölmek değil, böylece bazı gücü / zırh isterler. /> <br /> <br /> Geç Oyunu Geç Oyunu mümkün olduğunca uzun süre hayatta senin arkadaşları tutmak hakkında <br. her zaman warding unutmayın /> <br! <br />

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Sergen B.
3 Nisan 2015 15:34
Nerf Gelmesi Lazım Çok Fazla Vuruyor