alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
115
KAHRAMAN: ZEPHYR
Sergen B.
3 Nisan 2015 15:00

KAHRAMAN: ZEPHYR

ADI: HUGO STIGLITZ'IN ZEPHYR REHBERI

HugoStiglitz: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 01/28/12

GİRİŞ

Zephyr çok hızlı orman / çiftlik şeritli yeteneği ile çok yönlü bir kahraman. Bir 350+ gpm çiftlik bakımı ve hemen hemen tüm diğer kahramanlar daha onun çekirdek hızlı olan. Kimse Zephyr daha hızlı çiftlik olabilir. <br /> <br /> Tüm kılavuzları gevşek kullanılmalıdır, unutmayın. Bu her oyun / durum için en iyi beceri / öğe inşa olmayacaktır.

NASIL OYNANIR

Bazı regen kapmak isteyecektir başlar ve genellikle düşman ekibi sürece bir kalkan kötü şerit vardır ve çift melee karşı olacak, sonra bir balta alabilirsiniz. Eğer karakol almak isteyeceksiniz ilk öğe LifeTube olduğunu. Eğer taciz konusunda dikkatli ve isabet sürebilir Eğer terbiyeli iyi sadece bir kaç dakika sonra LifeTube olmalıdır. Eğer sokağın iyi tarım Eğer ben potansiyel öldürür için bir çift çizme alıp sonra öneririz. Eğer şeritte çok iyi çiftçilik değil Eğer seviye 5. <br /> <br kez sen güzel, iyi, kolay kolay orman kampı alarak /> orman için bir kaç tornado ve baş biriktirecek isteyeceksiniz. Senin tornado kolay / orta kampları öldürme yaparken size bu size siyah Legion dümeni almalısınız seviyesi 6. olsun ve Haste postalamak için yolda kez sert kamp yığını ve Ulti üç katına gerekir. Eğer herhangi bir şeritte ve çiftlik o kadar teleport edebilirsiniz sonrası acele var sonra, orman ve tekrar geri çekilmek.

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8

LVL 9

LVL 10

LVL 11

LVL 12

LVL 13

LVL 14

LVL 15

LVL 16

Sergen B.
3 Nisan 2015 16:30
Baykuş Çok Tatlı Ya :)