alexa
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth'de benzer MOBA'larda olduğu gibi çok sayıda kullanılabilir karakter ve bu karakterlerin yeteneklerine ve oyundaki rollerine bağlı olarak tercih edebilecekleri pek çok eşya bulunmakta. Her ne kadar ana teması Legion ve Hellbourne taraflarının savaşı olsa da, oyuncular her iki taraftan da karma olarak seçebildikleri karakterler ile rakiplerini alt etmeye çalışabiliyorlar .
101
KAHRAMAN:KIZGIN KUŞ
Sergen B.
3 Nisan 2015 12:54

ADI: MEGAMIKEZ EN KIZGIN KUŞ KILAVUZU

Megamikez: Yazan

Tarih Son Güncelleme: 07/07/12

GİRİŞ

Nerede onları domuz at? <br /> <br /> Peygamber bir destektir. O, Bekle? <br /> Peki, onun W biraz destek olabilir ama sadece bu bir destek olarak onu inşa etmek anlamına gelmez. <br /> <br /> Ben Hon en iyi ganker / Nuker olarak onu inşa etmek seçin.

NASIL OYNANIR

Takım arkadaşları ve kazanmak için düşmanları kuşlar atın! , bunu ciddi Tho /> <br /> <br. <br /> <br /> lvl 1 ganks karşı kendinizi savunmak, ya da onunla bir başlatmak için E bir seviye alın. Sonra Q, senin nuke olsun. Zaman yapabilirsiniz, sadece sol <br /> <br yeteneği kuyruğunu yapmak /> Q ile kavgalar başlayın. Bu hedefe hasarı güçlendirir. Düşman uzakta ise de, E tho ile kavgalar başlayabilirsiniz. Q veya E ile başlayan tamamen sizin konumuna bağlıdır, bu yüzden kendinizi karar. ... Peki sadece size düşman bok nuke istiyorum çünkü lvl 9 de, bu 2 oto-saldırılar alışkanlık Bu rehber /> <br /> <br sizin Q veya E kadar yapmak W ben, olsun senin şeritli ortağı beynini varsa olası, kolayca lvl 3 bir düşman nuke. Ayrıca, benim kılavuzunu kullanarak hiç mana sorunları var. <br /> Benim kılavuzu özetliyordu: <br /> <br /> Nuke, hayatta kalma, büyük mana havuzunun <br. <br />

BAŞLANGIÇ
LANING
CORE
LÜKS

LVL 1

LVL 2

LVL 3

LVL 4

LVL 5

LVL 6

LVL 7

LVL 8