alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
147
ABATHUR
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:41
 

ABATHUR

EVRIM USTA
KAHRAMAN SKINS
Abathur, Kerrigan'ın en Swarm Evrimi Master genetik düzeyde up Zerg geliştirmek için durmaksızın çalışmaktadır. Kaos ve kusurluluk Onun nefret neredeyse zamir onun nefreti rakipleri.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
ORTAKYAŞAMI
Onları korumak ve yeni Yetenekler kullanmak için izin, bir başka müttefik Birim veya Combat Yapısı Yrd. Başka bir Kahramanın Mahkemeye Davet kullanılan olamaz.
ZEHIRLI NEST
Kısa bir süre sonra aktif hale bir mayın spawn. Orta hasar verir ve 4 saniye boyunca düşman ortaya koymaktadır. 90 saniye sürer.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
ULTIMATE EVRIM
Klon hedef Hero müttefik ve 20 saniye için onu kontrol. Abathur o% 20 Yetenek Gücü,% 20 Bonus Saldırı hasar ve% 10 Bonus Hareket Hızı verilmesi, klon haline getirmiştir. Onların kahramanca Yetenek kullanılamaz.
CANAVARLIK EVRIM
Bir canavar haline bir müttefik Minion veya Locust çevirin. Canavar yakın düşman Minionlar öldüğünde, 30 kata kadar istifleme,% 5 Sağlık ve% 5 Temel Saldırı hasar kazanır. Monstrosity Minions ve Yapılar% 50 daha az hasar alır. Canavar üzerinde ortakyaşamı kullanarak symbiote normal faydalara ek olarak, onu kontrol etmenizi sağlar.
Sergen B.
4 Kasım 2015 13:05

Pek Tercih Etmediğim Bir Şampiyon Açıkcası