alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
255
ANUB'ARAK
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:46

Gururlu nerubian kral kez Anub'arak Lich King'in işgaline karşı durmak cesaret, ama onun cesareti rağmen, o da amansız Scourge düştü. Undeath içine dirilen, Hain Kral artık kule şeklinde imha silahı olarak hizmet vermektedir.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

SAVAŞÇI

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

KAZIĞA OTURTMAK

Fiyatlar zararı orta. 1 saniye için sersemletir.

VIDEO

HARDEN KARAPAKS

Güçlü bir kalkan kazanır.

VIDEO

BURROW ŞARJ

Yüzey üzerine küçük bir alanda orta hasarlı ve kısaca çarpıcı düşmanları uğraşan, yere yuvalarda. Erken yüzeye yeteneği yeniden etkinleştirebilirsiniz.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

ÇEKIRGE SWARM

Anub'arak çevresinde bir alanda hafif periyodik damage. Hasarlı Her düşman sağlık küçük bir miktar için Anub'arak iyileştirir.

VIDEO

WEB BLAST

Wraps 8 saniye için bir koza içinde düşman Hero hedef. Koza sarılmış Düşmanlar hareket edemiyoruz ve untargetable vardır.Hero Müttefikler onu kırmak ve erken onları serbest bırakmak için koza saldırabilir.

Sergen B.
4 Kasım 2015 12:33

Kozaları Sayesinde Alan Stunu Vurabiliyor Ve Güzel Bir Takım Savaşı Başlatılıyor