alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
130
ANUB'ARAK
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:04
 

ANUB'ARAK

HAIN KRAL
KAHRAMAN SKINS
Bir gurur nerubian kral kez, Anub'arak Lich King'in işgaline karşı durmak için cesaret, ama onun cesareti rağmen, o da amansız Scourge'a düştü. Undeath içine dirilen, Hain Kral şimdi towering, imha silahı olarak hizmet vermektedir.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
SAVAŞÇI
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
KAZIĞA OTURTMAK
Fiyatları hasar orta. 1 saniye şok etti.
VIDEO
HARDEN KARAPAKS
Güçlü bir kalkan kazanın.
VIDEO
BURROW ŞARJ
Yüzey üzerine küçük bir alanda orta hasar ve kısaca çarpıcı düşmanları uğraşan, yere Burrows. Erken yüzeye yeteneği yeniden etkinleştirebilirsiniz.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
KEÇIBOYNUZU SWARM
Anub'arak etrafında bir alanda hafif periyodik zarar anlaşma. Hasarlı Her düşman sağlığı küçük bir miktar için Anub'arak iyileştiriyor.
VIDEO
WEB BLAST
Sarar 8 saniye için bir koza içinde düşman Hero hedef. Koza sarılmış Düşmanlar hareket edemiyoruz ve untargetable vardır.Hero Müttefikler bunu kırmak ve erken onları serbest bırakmak için koza saldırabilir.
Cevap bulunamadı.