alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
172
AZMODAN
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:05

AZMODAN

SIN EFENDISI
KAHRAMAN SKINS
En büyük sevinçleri ve umutsuzluk, ve derin depravities hem deneyimli olabilir cehennem bir yoğun nüfuslu arazi üzerine Rab Sin kuralları. Ama Sanctuary alemine gözlerini belirledi Azmodan için asla yeterli değildir.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
ANNIHILATION GLOBE
Etkisi ağır hasar uğraşan, Destruction bir Küre vur. Uzun menzilli.
VIDEO
ŞEYTAN SAVAŞÇI SUMMON
Bir noktaya doğru yürüyüşleri bir Demon savaşçı yumurtlamaya. Warriors ışık hasarı ve son 10 saniye anlaşma.
VIDEO
TÜM SHALL BURN
Orta bir düşmana hasar artan bir ölüm ışını Kanal. Yapıların% 25 daha fazla hasar yapar.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
ŞEYTANI INVASION
Aşağı düşman üzerine hafif hasar uğraşan her etki Şeytani Grunts küçük bir ordu Rain.Olmayan Kahramanlık hedeflere karşı iki katına Demon Grunts anlaşma hafif hasar.
VIDEO
SIYAH HAVUZU
% 75 oranında kendi saldırı ve yetenek hasarını artırarak, Azmodan, onun Demons ve müttefik Minion güçlendirir bir havuz oluşturun. Havuzlar 5 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.