alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
363
BRIGHTWING
Mehmet G.
17 Haziran 2015 10:05

Ashenvale'deki Peri Dragons görünüşte bir kapris yok, onların oynak tavır için bilinir. afacan Brightwing sık sık onu müttefikleri kurtarmak için yoktan hayata veya sadece onun düşmanları alay, bir istisna değildir.

VIDEO IZLE

•  

HASAR

•  

YARAR

•  

SURVIVABILITY

•  

KARMAŞA

DESTEK

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

ESRARLI FLARE

Küçük bir alanda ve daha geniş bir alanda orta hasar ağır zarar anlaşma.

VIDEO

POLIMORF

Işık zarar anlaşma. Hedef saldırı ya da 2 saniye Yetenekler kullanamazsınız.

VIDEO

PIXIE DUST

Artış hedefleri Hareket Hızı% 20 oranında ve% 50 oranında kendi hasarını azaltarak, 1 Hero Temel Saldırı engelleme. 3 saniye sürer.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

ZÜMRÜT RÜZGAR

Ağır damage ve uzak düşmanları iterek, rüzgarın genişleyen bir nova oluşturun.

VIDEO

HEAL BLINK

Sağlık büyük miktarda onları şifa, yakındaki bir müttefik teleport. 2 ücretleri saklayabilirsiniz.

Mustafa Hakan Ç.
17 Haziran 2015 14:16

Belki de en iyi Support 'lardan biri oyunda ki. Z 'de binek olmayışı ve bunun yerine teleport özelliğinin olması haritada çok rahat bir şekilde dolaşmanıza ve gang atmanıza olanak vermektedir. İleriki seviyelerde Trait yani D Skill 'inin vermiş olduğu her 5 saniyede can basması hem sizin için hemde Party 'deki oyuncular için mükemmel bir fırsat. İlk başlarda 10k Gold değerinde olması bana da saçma gelmişti fakat bu haftaki Free Hero Rotation 'da denedim ve kesinlikle alınması gereken Hero 'lardan biri.

Kağan T.
29 Haziran 2015 00:36

çok iyi bi oyun