alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
112
CHEN
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:07
Bir Brewmaster olmak için bir kaşif, doğa aşığı, ve ne zaman ihtiyaç duyulduğunda olmaktır; güçlü bir savaşçı. Yıllardır Chen Stormstout tabii nadir malzemelerle, karıştırma hikayeler, ve, iyi demlemek arama Azeroth dünyasına gezindi etti.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
SAVAŞÇI
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
UÇAN TEKME
Orta damage, hedef düşman ile Kick.
VIDEO
KEG SMASH
2.5 saniye boyunca% 25 onları yavaşlatarak, ışık damage ve Brew etkilenen düşmanları drenching, senin fıçısı Smash.
VIDEO
ATEŞ NEFES
Orta damage, alevlerin bir koni Breathe.Brew batırılmış Düşmanlar 3 saniye üzerinde ek orta damage, ateşe edilir.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
WANDERING KEG
Şekilde düşman orta damage ve onları geri vurma, varilin içinde etrafında döndürün. 5 saniye sürer.
VIDEO
FIRTINA, TOPRAK, ATEŞ
Maksimum Sağlık% 50, her biri 15 saniye boyunca 3 element ruhları ayır, ve kullanımı için iki yeni sıçrayan saldırıları sağlar. Orta hasar için aralığında Fırtına saldırıları.Dünya Hafif hasar için yavaş yavaş saldırılar ve% 25 düşmanları yavaşlatır. Hafif hasar için hızlı Yangın saldırıları.
Cevap bulunamadı.