alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
157
DIABLO
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:22

DIABLO

TERÖR EFENDISI
KAHRAMAN SKINS
Al'Diabolos, Terör Başbakan Evil gibi antik dilinde bilinen, iblis efendisi Diablo Yanan Hells için Sanctuary dünyasını iddia istiyor. Terör Rabbi, Diablo başkalarının korku ile büyür gibi, sadece kendisinden önce düşenlerin korku ile tok. Onun kurbanları, sayısız vardır onun planları bilinemez ve onun cinsiyet dövülebilir ... olduğunu.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
SAVAŞÇI
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
GÖLGE ŞARJ
Orta damage ve 0.5 saniye onları çarpıcı bir düşman şarj edin. Düşman bir unpathable konuma çarparsa, onlar 1 saniye hayrete edilir.
YANGIN STOMP
Her orta damage her yöne ateş dalgaları salıverir.
YENMEK
Orta hasar ve 0.25 saniye çarpıcı uğraşan hedef ve Diablo arkasında çarparak onu, yakalar.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VAHIY
Savaş her düşman Hero altında şeytani rune oluşturun. Kısa bir süre sonra rün ağır hasar ve 2 saniye çarpıcı uğraşan patlar.
YILDIRIM NEFES
4 saniye boyunca büyük damage Kanal yıldırım. Yıldırım yönü fare imleci pozisyonu ile değişir.
Cevap bulunamadı.