alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
482
DIKIŞLER
Mehmet G.
17 Haziran 2015 10:11

Duskwood gölgeli yollar geçme zaman Abercrombie embalmer Darkshire üzerine yaptığı iğrençtir Unleashed beri ... özen, Dikişler düşük seviye İttifak oyuncuların eti için hungering, amaçsızca yol dolaştım etti.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

SAVAŞÇI

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KANCA

Orta damage size doğru vurmak ilk düşman çekin.

ÇARPMA

Hedef alanı içinde düşmanlara ılımlı zarar anlaşma.

YIYIP BITIRMEK

Minions veya Heroes orta hasar büyük zarar anlaşma. Maksimum Sağlık% 20 geri yükler.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

KOKUŞMUŞ BILE

% 35 oranında onları yavaşlatarak, düşmanlara her saniye ışık damage safra yayarlar. Safra yayan ise% 20 Hareket Hızı kazanır. 8 saniye sürer.

GEÇIT

3,5 saniye onları yakalama, bir düşman Kahramanı tüketin. Gorge sona erdiğinde, düşman Kahraman ağır hasar alır. tuzağa Kahraman taşımak veya hareket ve diğer kaynaklardan hasar almaz olamaz. Bir düşman dolmuş ise dikişler 'Hareket Hızı% 15 oranında azalır. Masif Heroes kullanılamaz.

Sergen B.
4 Kasım 2015 12:11

Q Yeteneği İle Rakibi Kendinize Doğru Çekebiliyorsunuz :)