alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
188
GAZLOWE
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:39

GAZLOWE

RATCHET BOSS
KAHRAMAN SKINS
İlk bakışta üzerine, birkaç bir savaşçı olarak küçücük Gazlowe düşünürdüm, ama o yükseklikte yoksun, o daha mekanik kurnaz için yapar. O, örneğin üzerinde çalıştığı yeni mekanik dış iskelet makine-işe yarıyor özellikle etkili bir savaş olduğunu.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
ROCK-IT! TARET
Orta damage bir taret oluşturur. 30 saniye sürer.
DETH LAZOR
Bir çizgi düşman ağır hasar orta fırsatları saldırı ücret. Hasar ve aralık yeteneği kadar ücret uzun artırmak.
XPLODIUM ŞARJ
2 saniye onları çarpıcı, 2.5 saniye sonra hedef alanı içinde düşmanlara orta damage bir bomba yerleştirir.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
ROBO-GOBLIN
Temel Saldırılar Minions, Mercenaries, ve Yapılar ek% 150 hasar anlaşma.
GRAV-O-BOMB 3000
Kısa bir gecikmeden sonra, hedef alanının ortasına doğru düşmanları çeker ve ağır damage.
Cevap bulunamadı.