alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
177
Hangi Karakter Türünü Seviyorsunuz ?
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:44

Her kahraman farklı güçlü ve rolleri bağlı zayıflıkları vardır.

• KATIL

Kerrigan gibi Assassins büyük zarar anlaşma ve masum düşmanları koparmak olabilir, ama onlar alabilir daha çanak gibi, dikkatli savaşları seçmelisiniz.
  • SAVAŞÇI

Böyle Diablo gibi Warriors hasar iliklerine kadar ve geri uğraşan, sağ arbede dalabilirsiniz.
  • DESTEK

Malfurion gibi destek kahramanları müttefiklerinin lehine savaşı işlemek için şifa, meraklıları, ya da diğer yetenekleri ile yardımcı, savaşın gidişatını salıncak.
  • UZMAN

Diğer türleri bir takım kurmak gibi farklı güçlerini getirmek daha uzmanlaşmış roller vardır kuşatma ve komutan kahramanları, içerir.
Alper U.
24 Nisan 2015 12:29

Katil seçiyorum çünkü :

Destek karakteri aldığım zaman başkasının peşinden gitmek zorunda kalıyorum sevmiyorum

Savaşçı aldığım zaman Genelde takımla oynayıp tanklamak dediğimiz olayı yapmam gerekiyor önlerde dolaşıp hasarı üstüne alman lazım onda'da şu sıkıntı var takımla koordineli oynayamıyorum genelde çok önlerde kalıp ölüyorum :)

Uzman sınıfı tam olarak nedir anlamadım çeviri düzgün olmamış pek

alperen ü.
29 Nisan 2015 20:43

Destek;Başkalarına Yardım etmek vs. Hoşuma gidiyor.En eğlencelisi bnce destek rolü.tabi bu benim görüşüm.:)

Umut Hüseyin B.
3 Mayıs 2015 16:01

Katil favorim  damage vermek hoşuma gidiyor her mobada carry oynarım