alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
110
ILLIDAN
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:21

HAIN
KAHRAMAN SKINS
Illidan Stormrage, orijinal Demon Hunter, Azeroth şeytani işgalinden sonra Eternity yeni Well oluşturarak kendi insanlarına ihanet. Hapis 10.000 yıl sonra kendi kardeşi Malfurion isteklerine karşı Tyrande Whisperwind tarafından serbest bırakıldı. Şimdi, Outland alemine üzerinde Illidan lordları, onun etki alanına girişim unsuitably hazırlanmış kahramanlar kesim.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
DALIŞ
Orta damage ve bunların üzerinde saygısız, hedefe dalın.
SÜPÜRME STRIKE
Yol boyunca düşman orta damage, hedef noktasına doğru Dash. Eğer bir düşman vurursanız, Temel Saldırılar 4 saniye boyunca% 35 daha fazla hasar.
KAÇIRMA
2 saniye için düşman Temel Saldırı kaçmasına.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
HUNT
Ağır darbe hasar ve 1 saniye için çarpıcı uğraşan, üniteyi hedef şarj edin.
BAŞKALAŞIM
Bölgede büyük hasar uğraşan, hedef konumda iblis forma Transform. Her Kahraman vurmak için geçici max Sağlık büyük miktarda Kazanç ve% 20 Saldırı Hızı arttı. 18 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.