alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
178
JAINA PROUDMOORE
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:02

JAINA PROUDMOORE

ARCHMAGE
KAHRAMAN SKINS
Jaina Proudmoore efsanevi Archmage Antonidas kendisi tarafından eğitilmiş bir usta Spellcaster vardır.Parlak, cesur ve bilge, emniyet Lordaeron'un Scourge kurtulanları açtı Jaina oldu. Ama zayıflık için onun sözlerin hata yok, ya da o memnuniyetle size bir büyücü ile kavga çılgınlık gösterecektir.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
FROSTBOLT
Orta hasar Deal ve hedef Chill.
VIDEO
KAR FIRTINASI
Orta damage buz 2 dalgaları, bir alan bombardıman. Hasarlı düşmanları soğutulmuş edilir.
VIDEO
SOĞUK VE KONI
Bir koni ve Chill hedefleri ılımlı zarar anlaşma.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
SUMMON WATER ELEMENTAL
Bir Su Elemental orta hasar ve Soğutma yakındaki düşmanları ilgili, hedef konumda çağırır. Su Elemental Temel Saldırılar% 25 hasar ve Chill için sıçrama.
VIDEO
FROST YÜZÜK
Kısa bir gecikmeden sonra, 3 saniye boyunca büyük hasar ve kökleri düşmanları fırsatları hedef konumda Frost bir Yüzüğü oluşturun. halka dokunma herhangi düşmanları Soğutma, sonra 3 saniye sürer
Cevap bulunamadı.