alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
125
JAINA PROUDMOORE
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:44

Jaina Proudmoore efsanevi Archmage Antonidas kendisi tarafından eğitilmiş bir ana Spellcaster vardır.Parlak, cesur ve bilge, güvenlik Lordaeron'un Scourge kurtulanları açtı Jaina oldu. Ama zayıflık onun sözlerin hata yok, ya da o memnuniyetle size bir büyücü olan kavga çılgınlık gösterecektir.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

KATIL

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

FROSTBOLT

Orta hasar Deal ve hedef Chill.

VIDEO

KAR FIRTINASI

Orta damage buz 2 dalgaları, bir alan bombardıman. Hasarlı düşmanları soğutulmuş edilir.

VIDEO

SOĞUK KONI

Bir koni ve Chill hedefleri orta damage.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

SUMMON WATER ELEMENTAL

Bir Su Elemental orta hasarlı ve Soğutma yakın düşmanları uğraşan, hedef konumda çağırıyor. Su Elemental Temel Saldırılar% 25 hasar ve Chill için sıçrama.

VIDEO

FROST RING

Kısa bir gecikmeden sonra, 3 saniye boyunca büyük hasar ve kökleri düşmanları fırsatları hedef konumda Frost bir Yüzüğü oluşturun. halka dokunma herhangi düşmanları Soğutma, daha sonra 3 saniye sürer.

Cevap bulunamadı.