alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
152
KAEL'THAS
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:35
 

KAEL'THAS

GÜNEŞ KRAL

KAHRAMAN SKINS

Tüm Kan Elfler gibi, Prens Kael'thas Quel'thalas sonbaharında tarafından dönüştürüldü. Onların büyülü bağımlılığı tarafından tüketilen onun insanları kurtarmak için umutsuz, o Burning Legion ile güçlerini birleştirdi ve şimdi efendileri Tempest üzerinde tutun.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

KATIL

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

FLAMESTRIKE

Kısa bir gecikmeden sonra, bir alanda ağır zarar anlaşma. Verdant Küreler% 50 yarıçapı artar ve aynı zamanda zarar dağıtılır artırır.

YAŞAM BOMBA

Sonra hepsi yakın düşmanlarına orta damage patlayabilir, bir düşman 3 saniye boyunca ağır zarar anlaşma. Bir düşman ikinci Living Bomb Döküm önceki Living Bomb hemen patlamaya neden olur. Verdant Küreler yok Mana mal bu yeteneği yapar ve hiçbir cooldown var.

GRAVITY LAPSE

1,5 saniye süreyle hit ilk düşman Stun.Verdant Küreler Gravity Lapse hit ilk 3 düşmanı stun neden olur.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

ANKA KUŞU

Yol boyunca düşman ışık damage bir alana Phoenix başlatın. Phoenix ışık hasar için düşmanları saldıran ve% 50 sıçramasına, 7 saniye sürer.

PYROBLAST

2 saniye sonra, bir düşman Hero ve yakındaki düşmanlara büyük damage yavaş hareket eden ateş topu fırlattı.

Cevap bulunamadı.