alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
177
KAYIP VIKINGLER
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:40

Kayıp Vikingler geri döndü! Onlar kısaca İmparator Tomator yendikten sonra emekli olarak kabul ederken, bir Nexus portal içine düşen bir katı yaşam karar gibi görünüyordu önce onlar güreş olabilir sadece çok kutup ayıları vardı.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

UZMAN

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

WIN SPIN!

Vikingler çılgınca eğirme ve onların koşuşturma içinde kafasına sağlam bir vuruş yakaladı her düşmanı vererek, son derece gelişmiş Nordic savaş taktiği kullanın.

VIDEO

GIT!

Fiziksel uygunluk Viking yaşam tarzına çekirdeğidir. Titiz eğitim tüm zarar görmesi önlenir ve onları engellemeye çalıştığını düşmanları üzerinde sınırlayıcı, Vikingler tehlikeden yolumdan sıçrama sağlar.

VIDEO

İSKANDINAV KUVVET!

Bir Viking olmanın en iyi şey birisi her zaman arkanı olmasıdır. İskandinav Kuvvet kullanarak, Vikingler Vikingler daha ayakta zaman daha zırh kazanıyor, yukarı zırh.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

LONGBOAT RAID!

Tüm Vikingler kalbinde şiddetli işgalciler vardır. Bu yeteneği ile, yakındaki düşmanları hızlı bir ateş topu vuruyor bir Longboat yanı sıra uzun menzilli havan tüm Kayıp Vikingler hop hedeflerinin geniş bir tarama alanı yok etmek.

VIDEO

TEKRAR OYNA!

üçlü hiçbir Viking hızla düşmüş Vikingler yükseltmek ve tek bir noktada bütün grup toplamak için bunlardan herhangi birini sağlayan bu kahramanca yeteneği ile geride sağlar.

Cevap bulunamadı.