alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
422
LI LI
Mehmet G.
17 Haziran 2015 10:07

Onun amcası Chen dergileri okumaya başlayana kadar Shen-zin Su Wandering Isle üzerine doğan Li Stormstout biraz olaysız hayat sürdü. Yakında, hiçbir şey Four Winds Vadisi onu macera, keşif arzusu ve pestering maceracılar doyurmak istiyorum.

VIDEO IZLE

•  

HASAR

•  

YARAR

•  

SURVIVABILITY

•  

KARMAŞA

DESTEK

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

ŞIFA BREW

Sağlık ılımlı miktarda düşük Sağlık müttefiki (Heroes öncelik) Heal.

VIDEO

BULUT YILAN

Otomatik ışık zarar yakındaki düşmanları saldıran hedef müttefik Hero Cloud Serpent çağırın. Kahramanlar sadece bir defada 1 Bulut Yılanı olabilir. 8 saniye sürer.

VIDEO

KÖRLEME RÜZGAR

Orta damage 2 yakın düşman (öncelik Kahramanlar) de Blinding Rüzgar bulutu atmak. Hedefler sonraki 4 saniye içinde sonraki 2 Temel Saldırıları özledim.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

1.000 KUPALARI SÜRAHI

Hızla en yakın müttefiklerinden yaralı, Heroes öncelik 6 saniye boyunca Sağlık büyük bir miktar geri için demlemek fırlatır.

VIDEO

SU EJDERHA

Bir gecikme yakın düşman Hero ve onlara yakın tüm düşmanları ağır damage ve 4 saniye boyunca% 70 oranında kendi Hareket Hızı yavaşlaması vurur sonra bir su ejderha çağırmak.

Sergen B.
4 Kasım 2015 12:15

düşman Hero ve onlara yakın tüm düşmanları ağır damage ve 4 saniye boyunca% 70 oranında kendi Hareket Hızı yavaşlaması vurur