alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
105
LI LI
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:15

LI

DÜNYA WANDERER
KAHRAMAN SKINS
Onun amcası Chen dergileri okumaya başlayana kadar Shen-zin Su Gezen Isle üzerine doğan Li Stormstout biraz olaysız bir hayat açtı. Yakında, hiçbir şey Four Winds Vadisi onu macera, keşif arzusu ve pestering maceracılar doyurmak istiyorum.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
DESTEK
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
ŞIFA BREW
Sağlık ılımlı miktarda düşük Sağlık müttefiki (Heroes öncelik) Heal.
VIDEO
BULUT YILAN
Otomatik ışık hasarı yapıyor, yakındaki düşmanları saldıran hedef müttefik Hero Cloud Serpent çağırın. Kahramanlar bir seferde sadece 1 Bulut Serpent olabilir. 8 saniye sürer.
VIDEO
KÖR EDICI RÜZGAR
Orta damage, 2 yakın düşman (öncelik Heroes) de Blinding Rüzgar bulutu atın.Hedefler sonraki 4 saniye içinde sonraki 2 Temel Saldırı özledim.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
1.000 BARDAKLAR SÜRAHI
Hızla en yakın müttefiklerinden yaralı, Heroes öncelik 6 saniye içinde Sağlık büyük bir miktar geri için demlemek fırlatır.
VIDEO
SU EJDERHA
Bir gecikme yakın düşman Hero ve onlara yakın tüm düşmanları, ağır hasar uğraşan ve 4 saniye boyunca% 70 oranında kendi Hareket Hızı yavaşlama vurur sonra bir su ejderha çağırın.
Cevap bulunamadı.