alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
157
MURKY
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:12

KARANLIK

BEBEK MURLOC
KAHRAMAN SKINS
Mrgglglbrlg rmrmgllg mrggggm. Mrrglglgy, mgllglgl mgggrrmgll MRGGGLGLLM! Mrrggllgggllggll mrrglrlg mrrg mrrg mrrrg.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
BALÇIK
Orta hasar Deal ve% 20 düşmanları yavaşlatan, 8 saniye yakındaki düşmanları Slime uygulayın. Zaten slimed düşmanlara ağır hasar yapar.
VIDEO
PUFFERFISH
Hedef noktasında bir Pufferfish tükürmek. 3 saniye sonra, balık büyük hasar için esecek.Düşmanlar patlayan önlemek için balık saldırabilir.
VIDEO
EMNIYET KABARCIK
2 saniye yenilmez hale gelir. Aktif ederken, saldırı ya da yeteneklerini kullanamazsınız.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
MURLOCS MART
Bir hedef yöne doğru buldukları ilk düşman Hero ya Yapısı üzerine sıçrayan her biri yürüyüşe Murlocs bir lejyon komuta. Her Murloc orta damage ve 5 saniye boyunca% 15 hedefini yavaşlatır. Yapıların yarım zarar gelmez.
VIDEO
SEKIZ-KEPÇE
Işık hasar için onları vurmak ise 3 saniye için hedef düşman Hero stun bir ahtapot çağır.
Cevap bulunamadı.