alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
128
NAZEEBO
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:38

NAZEEBO

HERETIC WITCH DOCTOR
KAHRAMAN SKINS
Kabalistik büyülü sözler ve tüy ve kemik vestments ile Umbaru kabilesinin kafir Witch Doctor Nazeebo savaşta ona yardım etmek için oluşturulmamış Land ruhları çağırır. Birkaç Outlanders hiç kendi kaybetmeden, eti bir Witch Doctor karşılaşıyoruz.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
CORPSE ÖRÜMCEKLER
Orta hasar Deal ve ışık damage 3 Ceset Örümcekler oluşturun. Örümcekler 4 saniye sürer.
ZOMBI DUVAR
Kısa bir gecikmeden sonra, hafif hasar ve 3 saniye boyunca son anlaşma hedef alanı çevreleyen Zombies bir halka oluşturmak.
TOADS VEBA
Orta hasar anlaşma 5 Karakurbağalar oluşturun.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
YIRTICI RUH
Orta Zarar her saniyesini fırsatlar Ravenous Ruh Kanal. Kanalize ederken hareket edemez. 8 saniye sürer.
DEVASA
Oluşturduğunuzda orta düzeyde etki damage devasa çağırın. Devasa Temel Saldırılar% 50 ağır hasar ve sıçrama anlaşma. Ayrıca düşman Minion yakala ve orta hasar için yakındaki düşmanları vurun ve% 30 oranında kendi Hareket Hızı yavaş olacaktır.20 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.