alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
123
RAYNOR
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:22

RAYNOR

RENEGADE KOMUTANI
KAHRAMAN SKINS
Ex-confederate mareşal James Raynor evrenin ona atabilir ne olursa olsun karşı durdu ve sadece bir kaç izleri ve Scotty Bolger en viski için bir tutku ile yaşamıştır. O artık bir bozuk hükümet, esrarengiz Protoss karşısında umut parlak feneri olarak duruyor ve vahşi Zerg tüm tüketen ... Şaşılacak adam içecekler.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
PENETRAN YUVARLAK
Ağır hasar Fiyatları ve geri düşmanları bayıltır.
ILHAM VERMEK
8 saniye için% 25 Bonus Saldırı Hızı kazanır.Yakın müttefikleri Bonus yarısını kazanmak.
ADRENALIN RUSH
Otomatik olarak% 30 Sağlık altına olduğunda büyük miktarda için iyileşmek için harekete geçirir.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
HYPERION
Bir kınama çalışma uğraşan ışığı 4 düşman kadar isabet, her saniye hasar yapmak için Hyperion Sipariş. Ayrıca zaman zaman büyük hasar için Yapılar üzerindeki Yamato Cannon patlar. 12 saniye sürer.
RAYNOR ADLI RAIDERS
Celp hedeflenen düşman saldırısı iki Gizlenmiş Banshees'e. Her Banshee hafif damage. Son 22 saniye.
Cevap bulunamadı.