alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
123
STITCHES
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:19

DIKIŞLER

DARKSHIRE VE TERÖR
KAHRAMAN SKINS
Duskwood gölgeli yollar geçme zaman Abercrombie Embalmer Darkshire üzerine yaptığı iğrençtir Unleashed beri ... özen, Dikişler düşük seviye İttifak oyuncuları eti için hungering, amaçsızca yol dolaştım etti.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
SAVAŞÇI
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KANCA
Orta damage, size doğru vurmak ilk düşman çekin.
ÇARPMA
Hedef alanı içinde düşmanlara orta hasar Deal.
YIYIP BITIRMEK
Minions veya Heroes orta hasar büyük zarar anlaşma. Maksimum Sağlık% 20 geri yükler.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
KOKUŞMUŞ BILE
35% onları yavaşlatarak, düşmanlara her saniye ışık damage safra yayarlar. Safra yayan yaparken% 20 Hareket Hızı kazanır. 8 saniye sürer.
GEÇIT
3.5 saniye onları yakalama, bir düşman kahraman tüketin. Gorge sona erdiğinde, düşman Kahraman ağır hasar alır. tuzağa Kahraman taşımak veya hareket ve diğer kaynaklardan gelen hasar almaz olamaz. Bir düşman dolmuş ise dikişler 'Hareket Hızı% 15 oranında azalır. Büyük Heroes kullanılamaz.
Cevap bulunamadı.