alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
162
SYLVANAS
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:38

Silvermoon ranger-genel olarak, Quel'thalas tehdit edecek herkese karşı evine savunmak için Sylvanas Windrunner yeminli göreviydi. O başarılı bir komutan ve ölümcül bir okçu, henüz bile Sylvanas Scourge tutamadı. Ona temiz bir ölüm inkar, Death Knight Arthas bir banshee haline Sylvanas döndü. Sylvanas onun özgürlüğünü kazanmış sonra, Dark Lady Forsaken undead Banshee Kraliçesi olarak iktidara yükseldi. Nexus ise, Sylvanas uzaktan onu rakipler üzerinde ölüm yağmur ve büküm ve onun düşmanları işkence onu karanlık güçlerini kullanarak, savaş musallat.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

UZMAN

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

SOLDURMA YANGIN

Heroes tercih yakın düşman, orta zarar anlaşma. Mağazalar 5 ücretleri. Yakındaki düşman Minion veya Paralı ölümlerde 1 şarj, ve yakındaki düşman Hero ölümlerin 3 ücretleri kazanır.

VIDEO

GÖLGE HANÇER

Sonraki 2 saniyeden fazla, orta hasar, ardından ilk olarak hedef hafif hasar, ilgilidir.etkisi yakındaki hedeflere yayılır.

VIDEO

HAUNTING DALGA

Tüm hedeflere orta damage ölüm hayaletleri dalgası ortaya gönderin. Banshees 'konuma teleport için yeniden etkinleştirin.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

OK AĞLAMA

Masif hasar için patlar ve 2.5 saniye boyunca düşman susturur bir ok vur. Erken oku patlatmak için devreye sokulabilir.

VIDEO

MÜLK

Sizin için savaşmak için bir düşman minion zorlayın. Bu% 20 Saldırı Hasar ve Sağlık kazanır. Mancınıkları kullanıldığında Bekleme süresi 20 saniye ile artar.

Sergen B.
4 Kasım 2015 12:40

Rakibin Bekleme Sürelerini Arttırıyor Ve Uzun Süre Yetenek Kullanmalarını Engelliyor