alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
193
TASSADAR
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:28

TASSADAR

TEMPLAR KURTARICI
KAHRAMAN SKINS
Eşit olmayan bir uygulayıcısı, Tassadar Dark Templar ile birleşerek, kardinaller emirlerine karşı durdu ve zerg gelen Aiur kurtarmak için cesurca savaştı. Khala ve Void kanalize, kendi hayatı pahasına overmind yok.Mücadele zafer, Protoss savaşçılar sonsuza onun adını çağırmak: "! En Taro, Tassadar"
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
DESTEK
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
PLAZMA KALKANI
8 saniye hasar büyük miktarda emici Shield hedef müttefiki.
PSIONIC FIRTINA
Orta hasar 3 saniye boyunca hedef alan düşmanlarına her saniye Deal.
BOYUTLU SHIFT
Yenilmez ve 1,5 saniye için tamamen görünmez olur.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
ARCHON
Orta hasar anlaşma ve yarım ek hasar için sıçrama Temel Saldırıları neden büyük bir kalkan kazanıyor, bir Archon dönüşüyor. 12 saniye sürer.
KUVVET DUVARI,
Bir duvar oluşturma 2.5 saniye içinden hareket blok tüm birimleri olduğunu.
Cevap bulunamadı.