alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
165
THRALL
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:00

KÖLELIK

ORDA WARCHIEF
KAHRAMAN SKINS
Bir çocuk olarak, Thrall bir köle olarak zalim Aedelas Blackmoore yaptı. Onun özgürlüğünü kazandıktan sonra, o kendi bir arazi kurtarılmış Orkları güdümlü ve onların kadim geleneklerini kurtarmak için çalıştı. Şimdi ve sonsuza kadar, o Orda Warchief olduğunu.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
ZINCIR YILDIRIM
2 yakın düşman bir düşman ve yarım bu miktarın orta hasar Deal.
VIDEO
FERAL RUH
Yolunda düşmanlarına orta hasar yapan bir Feral Ruhu dışarı gönder. Bir düşman Hero isabet üzerine, kurt 1 saniye yerine o kahraman durur ve kökleri.
VIDEO
WINDFURY
4 saniye boyunca% 25 hareket hızını artırın.Sonraki 3 Temel Saldırılar% 100 daha hızlı meydana gelir.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
DEPREM
Periyodik% 70 alanda düşmanları yavaşlatır büyük bir deprem çağırın. 10 saniye sürer.
VIDEO
KOPARILIŞ
Kısa bir gecikmeden sonra, uzun bir çizgi yeryüzünü Sunder. Fiyatları büyük hasar ve shoves 1,5 saniye için onları çarpıcı tarafı düşman.
Cevap bulunamadı.