alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
151
THRALL
Mehmet G.
17 Haziran 2015 09:42

Çocukken, Thrall bir köle olarak zalim Aedelas Blackmoore görev yaptı. Onun özgürlüğünü kazandıktan sonra, o kendi bir arazi kurtarılmış orkları güdümlü ve onların kadim geleneklerini kurtarmak için çalıştı. Şimdi ve sonsuza dek, o Horde Warchief olduğunu.

VIDEO IZLE
 
 •  

  HASAR

 •  

  YARAR

 •  

  SURVIVABILITY

 •  

  KARMAŞA

 

KATIL

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

ZINCIR YILDIRIM

2 yakın düşmanlarına karşı bir düşman ve yarım bu miktarın orta zarar anlaşma.

VIDEO

FERAL RUH

Yolunda düşmanlarına orta hasar yapan bir Feral Ruhu gönderin. Bir düşman Hero isabet üzerine, kurt 1 saniye yerine o kahraman durur ve kökleri.

VIDEO

WINDFURY

4 saniye boyunca% 25 hareket hızını artırın.Sonraki 3 Temel Saldırılar% 100 daha hızlı meydana gelir.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

DEPREM

Periyodik% 70 bölgede düşmanları yavaşlatır büyük bir deprem çağırın. 10 saniye sürer.

VIDEO

KOPARILIŞ

Kısa bir gecikmeden sonra, uzun bir çizgi yeryüzünü koparma. Fiyatlar büyük hasar ve shoves 1,5 saniye onları çarpıcı tarafı düşmanlar.

Sergen B.
4 Kasım 2015 12:37

Ultisi Braum Ultisi Gibi Rakipleri Havaya Kaldırıyor :)