alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
411
TYCHUS
Mehmet G.
17 Haziran 2015 10:09

Eski asker. Eski hırsız. Hükümlü suçlu. Tychus Findlay ve Jim Raynor bazı çok cesur değil işler yapıyor cesur patlatır ve cesur kavgalar ile dolu bir damalı geçmiş tipi diyebileceğimiz paylaşıyoruz. Tychus 'sadık olduğunu kimse emin olabilir, bir şey kesin: O kimin darbe savaş ince bir şey ama korkutucu bir savaşçı var. Tychus her zaman büyük gider. Daima.

VIDEO IZLE

•  

HASAR

•  

YARAR

•  

SURVIVABILITY

•  

KARMAŞA

KATIL

KAHRAMANLIK YETENEKLER

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

KAHRAMAN SÜREKLI

İLKÖĞRETIM YETENEKLER

VIDEO

OVERKILL

Hedef ve 5 saniye boyunca yakındaki hedeflere ağır hasar büyük zarar anlaşma.Yeni bir hedef seçmek için yeniden etkinleştirin. Taşımak ve kanalize ederken Yetenekler kullanabilir miyim.

VIDEO

FRAG GRENADE

Uzak düşman vurma, orta damage el bombası atmak.

VIDEO

RUN VE SILAH

İleri şarj ve anında minigun rüzgar.

KAHRAMANLIK YETENEKLER

VIDEO

DRAKKEN LAZER MATKAP

Orta damage yakındaki düşmanlarına saldırmak için bir Lazer Matkap aşağı arayın.Yeni bir hedef atamak yeniden etkinleştirin.22 saniye sürer.

VIDEO

ODIN COMMANDEER

Pilot bir Odin aşağı çağırın. Odin fırsatlar, Hasar arttı% 100 artmış Temel Saldırı yelpazesine sahiptir ve farklı Yetenekler kullanır. 23 saniye sürer.

Okan A.
6 Ağustos 2015 15:14

En gözde karakterlerden birisi, özellikle bireysel skill'leri ile birlikte, build yapımını kolaylaştırıyor diyebilirim. Birebir atışmalarda diğererine göre bir adım önde kalır şahsımca.